Gry słowne i niemieckie slajdy do telefonów komórkowych firmy Almancax

> Fora > Wiadomości i ogłoszenia o produktach i usługach Almancax > Gry słowne i niemieckie slajdy do telefonów komórkowych firmy Almancax

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    MuhaяяeM
    Uczestnik

    Kolejna innowacja i miła obsługa od kierownictwa Almancax i programisty Java Murata İNAN!

    Gry mobilne

    Niemiecka gra słowna (piłka nożna) (na telefon komórkowy)

    4ng5ijh3puvkrp7whw4.png

    Użytkownik widzi słowo w środkowej strefie. Górny i dolny poziom oferują opcje znaczeniowe dla tego słowa. Jeśli górne słowo jest poprawną odpowiedzią, użytkownik bierze piłkę do góry za pomocą klawisza strzałki w górę. Jeśli dolny klawisz jest poprawny, użytkownik bierze piłkę za pomocą klawisza strzałki ALT. W poprawnych odpowiedziach użytkownik zarabia punkty, gdy są złe odpowiedzi.

    Aby pobrać tę grę za darmo Kliknij tutaj i otwórz pobrany plik i prześlij go na swój telefon komórkowy.

    Niemiecka gra słowna (słowa przewijane) (na telefon komórkowy)

    iv5i6cnyf24o2n2cj32m.png

    Użytkownik widzi jedno słowo i jego pisklęta 2. Jeśli prawidłowa odpowiedź to słowo po lewej stronie, użytkownik naciśnie klawisz LEWY w telefonie komórkowym. Jeśli druga opcja jest prawidłowa, użytkownik naciska klawisz kierunkowy PRAWY. Punkty są zdobywane w prawidłowych odpowiedziach.

    Aby pobrać tę grę za darmo Kliknij tutaj i otwórz pobrany plik i prześlij go na swój telefon komórkowy.

    Slajd niemieckich słów (na telefon komórkowy)

    Niemieckie słowa i ich znaczenie na slajdach. Zainstaluj w swoim telefonie komórkowym, naucz się nowych niemieckich słów w dowolnym miejscu.

    Aby pobrać ten slajd za darmo Kliknij tutaj i otwórz pobrany plik i prześlij go na swój telefon komórkowy.

    Slajd z niemieckimi słowami (dostęp online)

    Niemieckie słowa przygotowane na slajdzie i ich tureckie znaczenie. Aby obejrzeć ten slajd Kliknij tutaj

    esma 41
    Uczestnik

    Dzięki za gry mobilne.
    Załaduję to do kieszeni.

    Niech Bóg błogosławi ręce każdego, kto wniósł wkład.  ;)

    noc2
    Uczestnik

    Dziękuję szczególnie za slajd z niemieckimi słowami.

    Wezmę go do kieszeni, gdy tylko znajdę szansę  :)

    błogosławiony
    Uczestnik

    Natychmiast ściągnąłem na telefon niemiecką grę słowną, bardzo dziękuję wszystkim, którzy wnieśli swój wkład.

    błogosławiony
    Uczestnik

    Ja też oglądam to przez telefon, ale wydaje mi się, że jest trochę za szybko. Albo moje banami tak wyszło.
    To był świetny pomysł, ale tak naprawdę jest ;)

    piekło
    Uczestnik

    Danke Schön klaszcz :)

    saaleska
    Uczestnik

    Nie możesz dodać więcej niż te gry mobilne?
    Skończyliśmy to, wstydź się :)

    MuhaяяeM
    Uczestnik

    Wiadomość otrzymana :)

    3,14
    Uczestnik

    -> Dziękuję za Twoje wysiłki, Adminie.

Wyświetlanie 8 odpowiedzi - od 1 do 8 (łącznie 8)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.