Wprowadzenie do pokoju niemieckiego

> Fora > Pytania i odpowiedzi na temat lekcji języka niemieckiego > Wprowadzenie do pokoju niemieckiego

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    burcuxnumx
    Uczestnik

    Kochani, na jutro mam zadanie domowe, byłbym bardzo szczęśliwy, gdybyście mogli mi pomóc.Na prawo od mojego łóżka znajduje się szafa, biurko jest po lewej stronie mojego pokoju, a półka na książki z tyłu po prawej stronie ściana Jak mogę to powiedzieć? :zawstydzony:

    reyyan do
    Uczestnik

    Kochani, na jutro mam zadanie domowe, byłbym bardzo szczęśliwy, gdybyście mogli mi pomóc.Na prawo od mojego łóżka znajduje się szafa, biurko jest po lewej stronie mojego pokoju, a półka na książki z tyłu po prawej stronie ściana Jak mogę to powiedzieć? :zawstydzony:

    Es gibt einen Kleiderschrank, ein Schreibtisch, ein Bücherregal und ein Bett in meinem Zimmer.
    Es gibt meinen Kleiderschrank auf der rechten Seite meines Betts. Es gibt meinen Schreibtisch auf der linken Seite meines Zimmers und auf der rechten Seite gibt es meinen Bücherschrank.

    W moim pokoju jest szafa, biurko, regał i łóżko.
    Mam szafę po prawej stronie łóżka. Mam biurko po lewej stronie mojego pokoju i bibliotekę po prawej.

    właściwie nie wypada odrabiać pracy domowej. Napisałeś to w kilku miejscach, więc próbowałem pomóc, ale nadal dobrze to sprawdzasz, prawda? mieszane zdania, ponieważ  ;)

    burcuxnumx
    Uczestnik

    Moja praca domowa i tak nie jest taka krótka, pozostałe odrobiłem, te zdania miałem problem z przetłumaczeniem, dziękuję za przetłumaczenie :)

Wyświetlanie 2 odpowiedzi - od 1 do 2 (łącznie 2)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.