PROBLEMY KURSÓW NIEMIECKICH

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    tugce_doerj jest
    Uczestnik

    JESTEM NA KURSIE OD LISTOPADA, POTRZEBUJEMY NORMALNIE WYKONAĆ A1, A2 I B1. MAMY 1 MIESIĄC DO EGZAMINU, ALE NADAL JESTEŚMY PÓŁ A2. NIE MOGĘ ZDAĆ EGZAMINU Z DUŻYM WYGASŁEM. ZAWIERALIŚMY EGZAMIN PRÓBNY 45 PONAD 28 OTRZYMAŁEM LIST I BEZ MOWY. NIE WIEM, JAK DZIAŁA SYSTEM, ALE ZAWSZE PUNKTY DAJEMY NA LESEN. MUSZĘ PODEJŚĆ CO NAJMNIEJ 2 W TYCH 33 EGZAMINACH ABY OTRZYMAĆ B1. PUNKTY MÓWIENIA I PISANIA NIE PODANE. JEŚLI NIE MOGĘ UZYSKAĆ ​​WYSTARCZAJĄCEJ PUNKTY Z HOREN I LESEN, MOŻESZ WYPEŁNIĆ LISTEM I MÓWĄ, powiedział HOCA.

    TO SYSTEM ZEROWY. NIE MOŻEMY SZYBKO UCZYĆ PRZEDMIOTÓW, PONIEWAŻ POZIOM OCENY JEST NISKI, CHCĄ, ABYŚMY ZROBILI EGZAMIN B2 PRZED UKOŃCZENIEM A1. ESIM AUSLANDERBEHORDEYE NAPISZ LIST I KURS REKLAMACYJNY. Brałem udział w kursie przez 5 miesięcy na próżno. JEŚLI NIE ZDAJĘ EGZAMINU, ZNOWU 5 MIESIĘCY... JAKI JEST DLA CIEBIE SYSTEM? JAKIE TEMATY SĄ W B1? MYŚLĘ, ŻE MOŻE PRACUJĘ W DOMU I ZASKOCZĘ GŁODNY

    MuhaяяeM
    Uczestnik

    Jeśli podasz również informacje o lokalizacji i nazwie kursu niemieckiego, poinformujesz i ostrzeżesz innych członków i gości.

    tugce_doerj jest
    Uczestnik

    szkoła plauen-euro…

    netalman przez
    Uczestnik

    Witam,

    Na kursach w Niemczech przed przyjęciem na kurs przeprowadzany jest test kwalifikacyjny, ale tutaj również myślę, że nie jest to brane pod uwagę. Różni się w zależności od stanu Niemiec. Chociaż niektórzy dają 3-letni okres karencji, a kursy prowadzone są bardzo powoli i mimo że niemieckiego uczą się od samego początku nawet ci, którzy mają certyfikat A1, w niektórych stanach mówią: „przynieś świadectwo B1 natychmiast w ciągu 1 roku lub nie zrobimy ci sesji”.

    Przyjaciele, otrzymujemy tak wiele skarg, że w to wierzę; Turcja patrzy na te wady, ale nasz naród „Cokolwiek idzie w Niemczech wystarczająco dobrze lub jeśli przenieśliśmy się do tego przed chwilą, przejdźmy też do tego, jak on ma iść na absurdalne kursy od frontu. Są nawet tacy, którzy ledwo zdają egzamin na 8 podejściu, co jest bardzo łatwe bez wystarczającej infrastruktury. Powodem jest zły wybór przy wyborze kursu. A kiedy jedziemy do Niemiec, słyszymy wiele narzekań, jak powiedział kolega, który narzekał, Niemcy wychodzą z ich nosa, kurs to straszne sny. Ponieważ niemieccy nauczyciele mówią tylko po niemiecku, a także tłumaczą ciężką gramatykę po niemiecku, która jest daleka od naszego języka. I oczywiście myślą, że osoba z certyfikatem A1 naturalnie widziała i nauczyła się tych przedmiotów w tych ramach. Ale ponieważ istnieje przyspieszony - KURS PRZYGOTOWYWANIA GŁOSU - który został przygotowany bez oglądania odpowiedzi na pytania egzaminacyjne, nie widząc go, kiedy jedziesz do Niemiec, dla przykładu, kiedy mówisz 2 razy 2 bez uczenia się 2222 razy 22222 , staje się koszmarem. Tam, niestety, takie problemy pojawiają się, gdy do klasy trafiają osoby o różnym poziomie wykształcenia i różnym wieku, jak ma to miejsce w tym przypadku. Ja, proszę, nie wściekaj się, jestem w Turcji już tu jestem Niemcem, uczę się, że wszyscy jesteście w sprawie. Ilość flag 30% jako statystyka, czyli litery Anny, list Liz powiedział, że zapamiętywanie sprawia, że ​​nazwa zrobiła wiele gałęzi aż do świat, jak uczy kurs modlitwy.

    tugce_doerj jest
    Uczestnik

    Trochę różnię się od sytuacji, którą opisałeś. Otrzymałem certyfikat 1 w Stambule, nasz nauczyciel był bardzo dobry, nauczyliśmy się wszystkiego, czego musieliśmy się nauczyć na kursie. Próbowałem nauczyć się niemieckiego odkąd tu przyjechałem. Wiem, jak ważna i niezbędna jest nauka języka niemieckiego dla życia w Niemczech. Mieszkam w Niemczech Wschodnich, tak jak w dużych miastach, mieszam się z Turkami i uczę się niemieckiego, niechlujnie Widzisz moją temperaturę, nie mam pojęcia, bo w mieście, w którym mieszkam, nie ma innego Turka poza mną.

    Jeśli chodzi o tematykę kursu, nie miałam innej możliwości jedzenia. Nie otwierają klasy bez 20 osób tutaj. W tym roku nie otworzyłem żadnych kursów szkolnych w pobliżu mnie. Codziennie jeżdżę do 4 miast. Jestem w drodze przez 3.5 godziny. Wstaję o 5 rano i wracam do domu o 4 wieczorem. po prostu naucz się niemieckiego, zrobię to w przyszłym roku b2-c1.

    Kiedy zaczynaliśmy kurs, określili poziom. Zacząłem od a2. Spytałem, zaczynając kurs, b1 będzie gotowe, powiedzieli tak. ale kiedy nauczyciel zmoknie tak wolno, my mokniemy tylko przez a1 i pół a2n. Nasz miesiąc będzie egzaminem b1, ale pod nazwą b1 niczego się nie nauczyliśmy.

    Czy mam rację narzekać na ten kurs? Nie mieszkam tu od lat, pozwól mi wziąć b1 zanim dostanę mokre lekcje. Mieliśmy egzamin próbny, nic nie rozumiałem.

    reyyan do
    Uczestnik

    Przyjacielu, w zeszłym roku zdałem egzamin na poziomie B1. Mogę udzielić informacji o kursie, w którym uczestniczyłem. Zrobiłem kurs w VHS, Volkhochschule. najpierw zostaliśmy poddani egzaminowi próbnemu. W wyniku egzaminu kontynuowaliśmy naukę w tej samej klasie dla tych, którzy mieli dobrą ocenę lub nie, a mieliśmy 3 różnych nauczycieli. W krótkim czasie wszyscy osiągnęli ten sam poziom. skończyliśmy książkę A2 firmy HUEBER. To znaczy, nie widzieliśmy żadnych książek B1. zaledwie półtora miesiąca przed egzaminem nauczyciele nieustannie wystawiali nam egzaminy próbne. Nie tylko Hören i Lesen zdawali HÖREN, LESEN, SCHREİBEN i SPRECHEN na półtoraroczne egzaminy próbne, tak jakbyśmy byli na prawdziwym egzaminie. Ocena, którą otrzymałem na pierwszym egzaminie, była prawie taka sama, jak Twój wynik. Widziałem, jak mój poziom rośnie w wyniku ciągłych prób. dużo pracowaliśmy nad listem Prawie codziennie podawali tematy i pisali listy, a nasze listy próbne były oceniane i oceniane. Kiedy znowu jest dużo, oceny rosną. ludzie też mają doświadczenie.
    Zrobili nawet sekcję SPRECHEN jak prawdziwy egzamin. Dali nam ilustrowane artykuły i kazali nam opisać to, co widzieliśmy. Zorganizowali to wspólnie z dwiema osobami, np. Zaplanowaliśmy urodziny kolegi, nauczyciele zadawali nam pytania. przedstawiliśmy się. To były próbne egzaminy, które dostaliśmy w zaledwie półtora miesiąca. Zrobiłem postępy w tych egzaminach próbnych. Nie rozumiem, dlaczego na Twoim kursie nadal nie zdaje się próbnych egzaminów. OK, nie przetworzyliśmy książki B1.
    Ale pożyczyłem z biblioteki książki HUEBER i SCHRITTE B1. Pracowałem w nich w domu. Napisałem próbki listów, których nauczyło nas VHS. 18 jednostek. Zajrzyj tam, jeśli chcesz, ponieważ tematy w liście są takie same. Napisałem w dziale sprechen.
    Powiem też, że teraz robię B2. ale nasza książka to B1.

    Podaję Ci tematy z B1, czyli przedmioty niezbędne do przygotowania się do egzaminu.
    Najważniejszą kwestią w liście są spójniki. więc ile w twoich zdaniach NEBENSATZ z HAUPTSATZ oraz spójniki łączące te dwa zdania (weil, dass, denn, oder, trotzdem, obwohl, deswegenNasi nauczyciele sami powiedzieli, że jeśli ułożysz zdania z… itd.), to wtedy dostaniesz najwięcej ocen.

    pojednany ZDANIA AKTYWNE z ZDANIEM PASYWNYM Skoncentruj się na swoich obiektach. Ponieważ zdanie bierne jest bardzo potrzebne w liście.
    CZASY: czas teraźniejszy (prasens), czas przeszły (perfekt lub prateritum) Skupiłem się bardziej na perfekcji. wydaje mi się łatwiejsze. czas przyszły nie jest używany zbyt często. prasens jest wystarczające, ponieważ jest zarówno obecne, jak i obecne.

    artykuły. stany nominativ, akkusativ, stany dynamiczne i dopełniaczowe. grawitacja z niektórymi artykułami i artykułami nieokreślonymi
    r. Koniugacja przymiotników (np .: das KLEİNE rodzaj) 

    i pCZASOWNIKI UŻYWANE Z RPOZYCJAMI Proponuję zapamiętać. Jeśli wiesz, któremu czasownikowi odpowiada określona prapozycja, możesz ułatwić sobie zdania.
    FÜR GARANTİEREN, AN ERİNNERN, UM (SİCH)BEWERBEN, UM(SİCH)KÜMMERN, MİT (SİCH) TREFFEN…… itd..
    w sieci są również próbki egzaminacyjne geothe. możesz się tam sprawdzić.
    Jeśli masz jakieś problemy, jestem gotów pomóc, o ile wiem. Mam zasoby, z którymi pracowałem podczas kursu. Powodzenia.

    tugce_doerj jest
    Uczestnik

    Bardzo dziękuję za napisanie. Właśnie nauczyliśmy się baglaclar. W zeszłym tygodniu nauczyliśmy się nowych przymiotników. Jesteśmy dopiero w połowie. Praeteritum nic nie zmokliśmy :) nie zmokliśmy w Genetiv. pokazali takie zdania bierne i zdali.

    Naprawdę ważne jest to, że musimy zdobyć co najmniej 45 z 33 punktów w Horen i Lesen. List i przemówienie będą jedynie uwagą. Nie zdobywamy punktów tak jak ty. Ja np. w Lesen i Horen dostałem 1 punktów, a oni za listy i przemówienia uzupełnili 30 punkty. Dali ci już 3 listy. jeden poziom a2, jeden poziom b2. Jeśli wybierzesz a1, niezależnie od tego, jak schludne i wszechstronne będzie Twoje zdanie, będziesz pisać w głowie literę a2...

    Jestem najnowszym uczniem w klasie. Wszyscy to obcokrajowcy z co najmniej 3-letnim stażem pracy. Mimo to bezskutecznie dyskutowaliśmy o tej sprawie przez 1 miesiące. A co jeśli teraz skończymy a3…. Spróbuję coś zrobić sam, zobaczymy czy koniec będzie dobry.

    Znam 18 listów, podyktowałem je, wszystkie staram się napisać. Szczerze mówiąc, nie jestem już w mojej wysyłce, chcę skończyć kurs przed wyjazdem, ponieważ jestem bardzo zmęczony.

    Od 5 miesięcy codziennie budzę się o 5 rano i wyruszam w drogę po śniegu i błocie, myśląc, że nauczę się niemieckiego, ale teraz widzę, że to wszystko na marne. Na koniec kursu usuniemy i złożymy skargę na wszystkie omówione przez nas tematy. Nie interesują mnie nawet pieniądze, które zapłaciłem. Doskonale wiem, jak trudno jest codziennie dojechać autobusem lub pociągiem do 4 miast stąd. Nie zostawię ci tego...

    Dzięki Bogu, mój nauczyciel w Stambule był tak dobry, że to, czego się od niego nauczyłem, stało się podstawą, powtórzyliśmy to, czego mnie nauczył przez pierwsze 3 miesiące... A co najważniejsze, wynik zobaczymy w przyszłym miesiącu..

    Dziękuję za pomoc... OK :)

    Bthnkdgn
    Uczestnik

    Na kursach niemieckiego najtrudniejsza jest część B1, tak naprawdę na A1 i A2 nie porusza się takich przedmiotów jak genetyka czy pasywne przedmioty, a na poziomie B1 było mi bardzo ciężko. Na kurs chodziłem 3 miesiące, zacząłem kurs późno, nie miałem szans na zaliczenie, ale miałem ograniczone umiejętności mówienia w piśmie i otrzymałem certyfikat B1.

    w Hamburgu

    Lesen / Horen

    schreiben

    Oceniane według sekcji zwanych Sprechen

    Na przykład, możesz otrzymać sprechen b1 hören a2 note, a następnie zobaczysz część, której nie mogłeś przekazać ponownie.

    Ledwo zdałem. Ponieważ 1 miesiące chodziłem na kurs B3, teraz zaczynam kurs B2. Mówią, że B2 jest bardzo trudne. Szczerze mówiąc, A1 i A2 to historia. W Niemczech wymagane są przynajmniej B1 i B2, a nawet B1 nie wystarczy na niektóre kursy zawodowe i stanowiska pracy.

    tugce_doerj jest
    Uczestnik

    Dokładnie się z tobą zgadzam. b1 to za mało, potrzebujesz co najmniej b2 dla poprawnego niemieckiego. Mówiącego kota nikt nie może znaleźć ciepła. tylko firmy tureckie dają ciepło. powodzenia

    Mehmet może
    Uczestnik

    witam, mam roczną sesję i policja od cudzoziemców powiedziała, że ​​powinienem też iść na kurs na B1. Volkshoch dał Schule dokument do rejestracji. Czy muszę iść do Volkshoch Schule? Na przykład, jeśli zarejestruję się w jakimkolwiek oddziale Goethego w Niemczech i czy zaakceptują oni otrzymany przeze mnie certyfikat B1?

    Czy ktoś naprawdę wie na ten temat?

    Dzięki

    tugce_doerj jest
    Uczestnik

    Nie znam twojego systemu w stanie, ale dali mi stamtąd ucznia, mówili gorsurun.Już tutaj został otwarty 1 kurs z powodu braku obcokrajowców. ale jeśli wcześniej boli, pójdę do niego. Sam wybrałbym z listy.

    tugce_doerj jest
    Uczestnik

    Na liście, którą mi dali, nie ma goethego, mój znajomy ma tylko kasetę VHS i euro. Czy akceptują goethe?

    netalman przez
    Uczestnik

    Witaj,

    VOLKSHOCHSCHULE TO BARDZO DOBRA INSTYTUCJA. CO NAJMNIEJ GOETHE. NAWET JEŚLI NIEKTÓRZY NAUCZYCIELE PRZYCHODZĄ Z GOETHE I W NAUCZYCIELACH SĄ NAWET LEKARZE JĘZYKÓW. TWOJA INFORMACJA.

    tugce_doerj jest
    Uczestnik

    Jeśli teraz nie zdam egzaminu, będę musiał poczekać, aż VHS zostanie otwarty, nie ma innego wyjścia…

    Swoją drogą, ile czasu zajmuje uzyskanie certyfikatu B1? Jestem moją wizą do 2014 roku. Czy muszę to brać w tym czasie, czy ktoś o tym wcześniej wiedział ???

    saaleska
    Uczestnik

    Zacząłem od mojej Halke, aby gdzieś zacząć uczyć się niemieckiego.
    Jeśli nastąpi jakakolwiek poprawa, zastosowane zostaną przyszłe kursy specjalne…

    reyyan do
    Uczestnik

    Jeśli teraz nie zdam egzaminu, będę musiał poczekać, aż VHS zostanie otwarty, nie ma innego wyjścia…

    Swoją drogą, ile czasu zajmuje uzyskanie certyfikatu B1? Jestem moją wizą do 2014 roku. Czy muszę to brać w tym czasie, czy ktoś o tym wcześniej wiedział ???

    Musisz to wziąć do 2014 roku. Nie musisz go teraz kupować. Ale kiedy idziesz na spotkanie w dniu wydania wizy w 2014 r., Musisz mieć zaświadczenie na poziomie B1, czyli uzyskać pobyt na czas nieokreślony. Jeśli B1 nie istnieje, nadal dają sesje do określonego czasu. 

Wyświetlanie 15 odpowiedzi - od 1 do 15 (łącznie 23)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.