Niemiecki zestaw szkoleniowy Nasza nowość – PIERWSZY i JEDYNY w Turcji!

> Fora > Wiadomości i ogłoszenia o produktach i usługach Almancax > Niemiecki zestaw szkoleniowy Nasza nowość – PIERWSZY i JEDYNY w Turcji!

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    MuhaяяeM
    Uczestnik

    AKTUALIZACJA: TEN PRODUKT JEST ZAMKNIĘTY DO SPRZEDAŻY
    JEŚLI CHCESZ OD MARKI GOOGLE PLAY, MOŻESZ KUPOWAĆ JAKO E-BOOK
    KLIKNIJ TUTAJ, ABY KUPIĆ: https://play.google.com/store/books/details?id=o7RUDwAAQBAJ


    NASZ NOWY PRODUKT JUŻ JEST!
    PIERWSZE I TYLKO W TURCJI!

    niemiecka książka.png

    START DEUTSCH A1 – PODRĘCZNIK DO NIEMIECKIEGO
    PIERWSZY I TYLKO STOSOWANY TURCKI NIEMIECKI PODRĘCZNIK EKSPOZYCYJNY TURCJI
    W TYM SAMYM CZASIE
    PIERWSZA I JEDYNA KSIĄŻKA TURCJI PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU A1 Z POTRZEBĄ Z TURCJI
    GŁOSOWI PROFESJONALNI NAUCZYCIELE NIEMIECKI

    JEŚLI CHCESZ OD MARKI GOOGLE PLAY, MOŻESZ KUPOWAĆ JAKO E-BOOK
    KLIKNIJ TUTAJ, ABY KUPIĆ: https://play.google.com/store/books/details?id=o7RUDwAAQBAJ

    W PEŁNI W NASZEJ NIEMIECKIEJ LEKCJONARII DO 4-STRONNEJ APLIKACJI
    ĆWICZENIA NA CZYTANIE ZROZUMIESZ CO CZYTASZ
    ĆWICZENIAMI PISEMNYMI NAPISZESZ CO CHCESZ
    ĆWICZENIAMI SŁUCHAJĄCYMI ZROZUMIESZ, CO SŁYSZYSZ
    BĘDZIESZ MÓWIŁ WYGODNIE Z ĆWICZENIAMI MOWY

    MOŻESZ MÓWIĆ, PISAĆ I ROZUMIEĆ PO NIEMIECKU W BARDZO KRÓTKIM CZASIE


    Doskonałe źródło informacji dla studentów, osób uczących się języka niemieckiego, osób pracujących w branży turystycznej, chcących nauczyć się i rozumieć język niemiecki w krótkim czasie, trenerów i przygotowujących się do egzaminu A1 z integracji rodzin niemieckich.

    • Nasz podręcznik do nauki języka niemieckiego (Start Deutsch A1) to pierwszy wydruk wklejany.
    • W przybliżeniu rozmiar papieru A4.
    • 100 stron.
    • Metoda kiedykolwiek widziała, co ma na celu pełne wdrożenie tej funkcji z wieloma różnymi i jest pierwszą i jedyną w Turcji.
    • Wszystkie niemieckie zdania w naszej książce zostały wypowiedziane przez profesjonalnych nauczycieli.
    • Nasza książka jest prezentem w postaci niemieckiej edukacyjnej płyty DVD i niemieckich kart słownych.
    • Lekcje niemieckiego zaczynają się od zera.
    • Na poziomie A1 wszystkie tematy są podane w sposób jasny, zrozumiały, praktyczny i wzorowy.
    • Obsługiwane przez wizualizacje.
    • Ćwiczenia czytania ze zrozumieniem, ćwiczenia pisania, ćwiczenia rozumienia ze słuchu i ćwiczenia mówienia są obszernie omówione.
    • Pracownicy zajmujący się książką i DVD zrobią duże postępy w czytaniu i słuchaniu ze zrozumieniem, pisaniu i mówieniu.
    • Dla wszystkich części egzaminu A1 przewidziano specjalne lekcje, gotowe zdania i ćwiczenia (wypełnianie formularza, przedstawienie się, słuchanie, pisanie listów, wysublimowane zdania, czytanie ze zrozumieniem, zadawanie pytań, odpowiadanie itp.).

    1.jpg

    niemiecka książka1.png

    niemiecka książka2.png

    niemiecka książka3.png

    niemiecka książka4.png

    niemiecka książka5.png

    niemiecka książka6.png

    niemiecka książka7.png

    niemiecka książka8.png

    niemiecka książka9.png

    niemiecka książka10.png

    Bis Zum Ende
    Uczestnik

    Za tę cenę ten zestaw treningowy jest naprawdę fajny. Dziękuję za Twój wysiłek…

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    Bracie Muharrem, znowu dotarłeś do lekarza :)

    netalman przez
    Uczestnik

    Almanx po raz kolejny pokazał swoją różnicę wspaniałą i wyjątkową obsługą.

    Ta książka jest świetnym źródłem informacji dla tych, którzy chcą uczyć się niemieckiego bez względu na to, czy idą na kurs, czy nie mają takiej możliwości, i jest bardzo przydatna dla tych, którzy nie mogą uczestniczyć w kursach, można bardzo łatwo przygotować się do egzaminu z ten zasób w domu. Poza ceną i wartością jest NAPRAWDĘ DARMOWY, MUSISZ OTRZYMAĆ, PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO EGZAMINU!

    ortaal
    Uczestnik

    Chcę kupić ten produkt, zastanawiam się, ile czasu zajmie dotarcie do Stambułu ..

    MuhaяяeM
    Uczestnik

    Przychodzi za 2 dni.
    Zdjęcia zostaną przesłane w krótkim czasie znajomym, którzy zastanawiają się nad wnętrzem.

    saaleska
    Uczestnik

    miło, nieśmiało :)

    saaleska
    Uczestnik

    Zamówiłem i poszło :zopa:

    Kupiłem wcześniej płyty DVD i karty
    uczę się niemieckiego po raz pierwszy
    DVD było dość proste
    Mam nadzieję, że to też się przyda
    Niech Bóg błogosławi tych, którzy przyczynili się do tego

    ortaal
    Uczestnik

    Zobaczmy, rozkazałem, za pozwoleniem Allaha, spróbujmy się dowiedzieć, że język niemiecki jest nienaruszony, chociaż to nie jest głowa, ale nie ma się poddawać. ;D

    Ufam witrynie Almanx i nigdy nikomu nie daję takiego produktu ani jego poprzednich produktów. Niech Bóg błogosławi, mam nadzieję, że każdy dostanie swój udział od tego, który to robi, i do zobaczenia ponownie.

    MuhaяяeM
    Uczestnik

    Niektóre obrazy są dołączone ze stron książki.

    saaleska
    Uczestnik

    gdzie jest dołączony

    MuhaяяeM
    Uczestnik

    Do pierwszej wiadomości

    saaleska
    Uczestnik

    Cieszę się z części lektora
    ucho musi być znajome

    czekamy na książkę
    Czy karty są takie same czy różne od ostatnio wysłanych kartek?

    MuhaяяeM
    Uczestnik

    Karty są takie same, 23, dobrze dla A1. ;)

    saaleska
    Uczestnik

    to nie ma znaczenia, bądź taki sam
    Dla jednego pracujemy w pracy, a dla drugiego w domu :haha:

    saaleska
    Uczestnik

    Mój ładunek nie dotarł :zopa:
    Myślę, że minęło 4-5 dni

Wyświetlanie 15 odpowiedzi - od 1 do 15 (łącznie 23)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.