Doświadczenia niemieckiego egzaminu z rodzinnego zjazdu A1

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    niebieska noc
    Uczestnik

    cześć przyjaciele

    Uczę studentów, którzy w weekendy muszą zdawać egzamin A1 na ponowne zjednoczenie rodzin. i zastanawiałem się przed egzaminem A1
    Czy ktoś wchodzi i pamięta pytania lub tematy? Chcę bardziej pomóc moim uczniom ...
    Z góry bardzo dziękuję…
    przyjaciele tutaj, podzielmy się naszymi doświadczeniami po egzaminie i egzaminie.

    niebo
    Uczestnik

    hello blue night przygotowuję studentów do tego egzaminu, szukam tego samego pytania, a pytania, których się nauczyłem, są zadawane z książki start 1, hören (richtig oder falsch), sprechen i karty są rozdawane grupom 3-4 osób i poprosił o rozmowę o nich. Jeśli mam więcej informacji lub jeśli tak, podzielmy się nimi, nie ma sprawy

    niebieska noc
    Uczestnik

    Dziękuję, mam kasety i pytania na temat nienawiści, jeśli chcesz, mogę wysłać zarówno kasetę, jak i broszurę. Oczywiście jest coś, co wiesz bardzo dobrze, że godziny egzaminów zmieniają się w pewnych okresach. ale mimo to ta broszura i taśma mogą Cię poprowadzić do nauczyciela. Możesz przygotować uczniów, zadając różne pytania w ten sam sposób.

    mel _-_ miesiąc
    Uczestnik

    Witam, przystąpiłem do egzaminu 31 października i wygrałem. Tak, słuchając egzaminu, dają list i kawałek jak dobrze i źle, podają literę, a kawałek poniżej jest wypełniony według utworu, a następny kiedy mamy egzamin, nie rozmawiaj o sobie, skąd pochodzisz, gdzie mieszkasz, jakim zawodem wykonywałeś? Chcą przeliterować Twoje nazwisko, a potem najpierw dają im kartki. Pytasz o niego a on wysyła ci pytanie a potem jesteś pytany o kolejną kartę ja cvp wg niego to znowu są zyski pytasz o taki kurs jak ten (sie w ciąży) Mam nadzieję że pomogłem i chciałbym pomóc przyjaciele, ponieważ jest to bardzo trudne

    niebieska noc
    Uczestnik

    Cześć Mel_ay, bardzo dziękuję za udostępnienie. Mam nadzieję, że zdałeś egzamin i masz rację, niestety jest to naprawdę trudna sytuacja.
    Jeszcze raz dziękuję za udostępnienie…

    tęsknię
    Uczestnik

    slm Nie mogłem znaleźć tej książki startowej a1, gdzie mogę ją dostać, przygotowuję się do tego egzaminu i jestem w bardzo trudnej sytuacji.

    cnota_52
    Uczestnik

    przyjaciele, przygotowuję się, ale muszę pracować tak ciężko, jak tylko potrafię, po prostu nie panikujmy za bardzo i musimy to robić cały czas. niech to przyjdzie

    ((^ SeMa ^))
    Uczestnik

    przyjaciele, jutro podejdę do egzaminu :((((((((((((((((() Mam praktyczną wiedzę, czy warsa może być dla mnie przykładem?) :(:(:(


    przyjaciele, jutro podejdę do egzaminu :((((((((((((((((() Mam praktyczną wiedzę, czy warsa może być dla mnie przykładem?) :(:(:(

    mój przyjacielu 1. dlaczego nie zapytałeś aż do tej pory, co zostanie tutaj jutro
                  2. czego chcesz się dowiedzieć o egzaminie
    Zapytaj nas, pomóżmy, jakiego przykładu chcesz?

    ((^ SeMa ^))
    Uczestnik

    Właściwie wiem, co będzie przede mną na egzaminie, ale słyszałem, że nauczyciele, których chcę się nauczyć, pomagają na egzaminie lub powodem, dla którego o to pytałem, jest to, że pomagają tylko uczniom, dlatego :(

    Właściwie wiem, co będzie przede mną na egzaminie, ale słyszałem, że nauczyciele, których chcę się nauczyć, pomagają na egzaminie lub powodem, dla którego o to pytałem, jest to, że pomagają tylko uczniom, dlatego :(

    kolego, nie widziałem, żeby komuś pomogli, pierwsza część egzaminu, czyli haren lesen schreiben, zostało mi dużo czasu łącznie 65 minut. Nie wyjaśniają tematu listu w Turecki, to też powiem.

    cetyna03
    Uczestnik

    Właśnie zacząłem kurs, właśnie zacząłem kurs, pytania to określone przedmioty, nauczyciele nauczają według jednego z nich, jeśli uczymy się w tych samych miejscach, nie ma się czego bać.

    barmeno
    Uczestnik

    Witam, jestem Mbarmeno z Hatay. Przygotowuję się od 2 miesięcy i kurs dobiega końca. Mam problem z ustaleniem terminu egzaminu. Zadzwoń do nich po 7 stycznia. Poza tym znajomy zapytał mnie, jaka jest treść egzaminu jest. Próbka egzaminu podana przez Goethego jest taka sama, jak ta pod adresem, który podam. Pytania są oczywiście inne. Okresowo, ale system egzaminu i formaty pytań są takie same. Goethe nie może wyjść poza to. Bądźcie pewni , ten przykładowy egzamin może być Twoim przewodnikiem. Kliknij sekcję dotyczącą egzaminu z łączenia rodzin na stronie www.almanyagocyasasi.com lub ( http://www.goethe.de/lrn/prj/pba/sd1/mat/deindex.htm.  ) Napisz to bezpośrednio, a otrzymasz próbkę do egzaminu. Mam nadzieję, że ten adres pomoże wszystkim moim znajomym, którzy tego potrzebują. Aha, i zanim zapomnę, można tam kupić książkę Goethego A1, 20 metrów dalej jest niemiecka księgarnia z instytutu. Zapytaj urzędnika w dziale informacyjnym instytutu, jutro od razu opisze, jest już bardzo blisko. .życzę wszystkim powodzenia. Jeśli ktoś ma nowe informacje, proszę o podzielenie się nimi...!!!

    barmeno
    Uczestnik

    https://www.goethe.de/lrn/prj/pba/sd1/mat/deindex.htm  Kiedy otworzy się ta strona, kliknij Modelsatz. Dokładny przykład wszystkich 4 sekcji egzaminu znajdziesz na stronie…

    Sawyer06
    Uczestnik

    Kochani, dzisiaj podszedłem do egzaminu Start 1. Zdałem z 98 punktami... To nie jest egzamin, którego należy się bać. Wystarczy znaleźć dokumenty i uczyć się potrzebnych rzeczy. Życzę wszystkim powodzenia...

    Kochani, dzisiaj podszedłem do egzaminu Start 1. Zdałem z 98 punktami... To nie jest egzamin, którego należy się bać. Wystarczy znaleźć dokumenty i uczyć się potrzebnych rzeczy. Życzę wszystkim powodzenia...

    Gratulacje kolego, brawo, dostałeś świetny wynik, ale nie rozumiem jak dostałeś się dzisiaj na egzamin i od razu poznałeś wynik, bo goethe nie daje tego samego dnia.

Wyświetlanie 15 odpowiedzi - od 1 do 15 (łącznie 3,074)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.