Porada dotycząca niemieckiego kursu łączenia rodzin a1

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    ahmetbxnumx
    Uczestnik

    Bardzo przeoczyłem kurs łączenia rodzin niemieckich A1, zastanawiałem się, czy dałbym radę, gdybym poszedł na ten kurs i zdał egzamin, ale po regularnej nauce i wysokiej jakości edukacji wszystkie te obawy zniknęły z mojej głowy. W wyniku szkolenia, które odbyłem w Stambule Language Center, zdałem pomyślnie egzamin i otrzymałem certyfikat. Nasz nauczyciel pomaga mi w nauce języka niemieckiego w takich badaniach, jak pisanie listów, ćwiczenia na rozumienie tego, co czyta, znajdowanie właściwych opcji poprzez słuchanie dialogów w części do słuchania, przedstawianie się ustnie, odpowiadanie na pytania dotyczące liczb, ćwiczenia ortograficzne i wykonywanie ćwiczeń w formie pytań i odpowiedzi z kartami, było to niezwykle pomocne. Ten proces uczenia się był dla mnie dość łatwy, kiedy starałem się wzmocnić i uzupełnić informacje, które otrzymałem na tym szkoleniu, które otrzymywałem każdego dnia tygodnia, każdego dnia. Zdecydowanie poleciłbym centrum językowe w Stambule wszystkim moim przyjaciołom, którzy rozważają wzięcie udziału w kursie łączenia rodzin A1. Poza tym ceny kursów są dość przystępne w porównaniu do innych kursów, ponieważ nie znajdujemy pieniędzy na ulicy, znalazłem to miejsce, dużo szukając.Jeśli masz pytanie dotyczące kursu, zapytaj mnie.

    tugce_doerj jest
    Uczestnik

    Przygotowywałem się też do egzaminu, dostałem 91 w oddziale Kadıköy. :) naprawdę dobrze uczą

Wyświetlanie 1 odpowiedzi (łącznie 1)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.