odcinek wypłaty obywatela niemieckiego

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    nsyysn
    Uczestnik

    Cześć przyjaciele,

    Moja żona jest obywatelką Niemiec i robi ausbildung. Czy robią problem z wynagrodzeniem w łączeniu rodzin? Jeśli ktoś ostatnio ubiegał się o wizę i dostał wizę, czy może odpowiedzieć?

    Wizytę mam umówioną na 15 stycznia i ta sprawa siedzi nam w głowach.

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    Obywatele niemieccy nie są proszeni o bodrę płacową, nie martw się, jest w porządku

    nsyysn
    Uczestnik

    Obywatele niemieccy nie są proszeni o bodrę płacową, nie martw się, jest w porządku

    Panie pośle, czy ta informacja jest rzetelna? Słyszeliśmy, że jest to wymagane zgodnie z najnowszymi przepisami.

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    na stronie były przepisy, musisz poszukać, nie sądzę, żeby prawo się trochę zmieniło

    Panie pośle, czy ta informacja jest rzetelna? Słyszeliśmy, że jest to wymagane zgodnie z najnowszymi przepisami.

    Mustafa D
    Uczestnik

    Proszę pana, mam taką samą sytuację. Żona jest obywatelką Niemiec. Poproszono o 3-miesięczną listę płac. Obecnie czekamy na skompletowanie 3-miesięcznej listy płac i dostarczenie dokumentów. Jeśli nie zostaniesz poproszony o wykonanie planu zgodnie z oczekiwaniami, masz szansę.

    nsyysn
    Uczestnik

    Proszę pana, mam taką samą sytuację. Żona jest obywatelką Niemiec. Poproszono o 3-miesięczną listę płac. Obecnie czekamy na skompletowanie 3-miesięcznej listy płac i dostarczenie dokumentów. Jeśli nie zostaniesz poproszony o wykonanie planu zgodnie z oczekiwaniami, masz szansę.

    Mam nadzieję, że nie jest to pytanie, więc po co prosić o listę płac od kogoś, kto wykonuje zawód, więc jego pensja jest już niska.

    Jeśli Twoja sytuacja jest jasna, czy możesz napisać tutaj?

Wyświetlanie 5 odpowiedzi - od 1 do 5 (łącznie 5)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.