Co zrobić, aby uzyskać niemieckie prawo jazdy i turecki zeszyt ćwiczeń...

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    fuk_xnumx
    Uczestnik

                   

                    Przyjaciele mieszkający na piśmie w Turcji i prawo jazdy to jedna z nowych niemieckich przepisów dotyczących prawa jazdy, która rozpoczyna się od przejścia od uzyskania prawa jazdy do podjęcia etapów tego, co należy zrobić, jeśli to konieczne, aby krótko opisać, ponieważ uzyskanie wzajemnych praw jazdy z Turcji jest ważne tylko przez pierwsze 6 miesięcy w Niemczech i wjazd i wyjazd yaptigimizda ponownie w Surah uzamiy wynika z tej twarzy W artykule należy wyjaśnić kroki, które należy wykonać. Poniższy artykuł może się różnić w zależności od stanu, więc jak tylko przyjedziemy po raz pierwszy lub gdy spróbujemy zmienić licencję, możemy zapytać o wszystko, co pójdziemy na kurs, na który pójdziemy i nauczymy się obowiązującej procedury. Książka do nauki jest wymagana po rejestracji,
                                                                            Publikuję ten skoroszyt dla ciebie jako plik PDF w poniższym linku   
    Nie mogę dać ci testu, ponieważ testy są odpłatne, ale mogę pomóc ci znaleźć odpowiedni test po rejestracji na kurs, który chcą dać ci ceny testowe między 40 a 100 euro w tym systemie działa w następujący sposób: dajesz je z własnego komputera domowego za pomocą Internetu online, rozwiązujesz pytanie, które widzisz, że nauczyciel daje ci decyzję o przystąpieniu do egzaminu i zwykle nie możesz wpisać 70% wskaźnika dokładności 80, możesz teraz wejść do egzaminu mówi, że inne strony XUMX miesiąc XUMX 3 euro Mogę pomóc przyjaciołom, którzy chcą mieć testy w linku na temat egzaminu 24, ma całkowitą liczbę pytań, które musimy rozwiązać, przeprowadzając testy w sumie 6 podlegających tym samym pytaniom, dokonując pewnego rodzaju zapamiętywania, wprowadzając rodzaj egzaminu już wcześniej bu.gelelaki y Nasz azydek ..

                          Jeśli nie minęły 3 lata od Twojej przeprowadzki do Niemiec i masz już ważne tureckie prawo jazdy, możesz wykonać następujące kroki;

    najpierw przygotowywane są następujące dokumenty;

    - Tłumaczenie twojego tureckiego prawa jazdy z ADAC i oryginalnego prawa jazdy
    - badanie wzroku wymagane do egzaminu na prawo jazdy
    - kserokopia paszportu
    – Zaświadczenie o pobycie z pierwszego miasta zamieszkania w Niemczech
    - 8 godzinny certyfikat „pierwszej pomocy”.
    - dowód, że jesteś zapisany na kurs nauki jazdy (jeśli nie uczestniczysz w kursach)

    dostarczyć te dokumenty albo do szkoły nauki jazdy, albo do landratsamt, z którym związany jest sam kurs nauki jazdy. W zależności od obciążenia biuro starosty wysyła list do szkoły nauki jazdy między 3-8 tygodniami, w którym stwierdza, że ​​twoje prawo jazdy jest naprawdę ważne i że możesz przystąpić do egzaminów bez udziału w kursie. Szkoła nauki jazdy informuje Cię o sytuacji i mówi, że możesz przystąpić do egzaminu pisemnego, kiedy będziesz gotowy.

    Po udzieleniu 60 pytań z 30 pytaniami w ręku dzwonisz na kurs i podajesz datę, w której chcesz podejść do egzaminu, a jeśli jest miejsce w centrum egzaminacyjnym, rejestrują się na egzamin Egzaminy odbywają się w ośrodkach TÜV - Niemieckiej Rady Technicznej. Masz szansę uzyskać maksymalnie 110 błędów na 10 na egzaminie. Pytania są uporządkowane według ważności, 2-3-4-5 punktów, a pod każdym pytaniem zapisana jest liczba punktów, której odpowiada pytanie. Istnieje tylko jedna szansa na popełnienie 10 punktów błędu i niezaliczenie egzaminu, a mianowicie na dwa błędne pytania po 5 punktów. Pytania po 2 punktów to najważniejsze pytania i ogólnie łatwe pytania, więc nie panikuj. Dają prawo do przystąpienia do tego egzaminu maksymalnie 5 razy, jeśli nie możesz do niego przystąpić 3 razy, cały proces uzyskania licencji zaczyna się od początku.

    Jeśli zdasz egzamin pisemny, pozostaje Ci jeszcze ostatnia przeszkoda. egzamin praktyczny. Moja rada przed przystąpieniem do tego egzaminu jest taka, jeśli jeździłeś po dużych miastach Turcji, zwłaszcza w Stambule, zapomnij o wszystkich swoich przyzwyczajeniach i nie zachowuj się jak młody człowiek, mówiąc: „Zrobię to”, weź 1-2 lekcje jazdy ( około 45 minut). Poznaj obszar, w którym będziesz zdawał egzamin, poznaj trudności, a zwłaszcza naucz się zatrzymywać na linii przed znakiem „stop” i naucz się włączać sprzęgło hamulca awaryjnego podczas jazdy na dystansie 40 km. Egzamin praktyczny trwa od 1 do 45 minut. Jeśli nie zatrzymasz się, gdy ktoś zbliża się do przejścia dla pieszych, Twój egzamin może zakończyć się już w pierwszej minucie komendą „Odsuń się, proszę”. Podobnie, jeśli nie wyprzedzisz rowerzysty z odległości 1 m, możesz usłyszeć komendę „w dostępnym miejscu po prawej stronie w przyszłości.”

    rzeczy, których zdecydowanie nie należy zapominać podczas egzaminu praktycznego;

    * sprawdź przepływ ruchu przez lustro przed sygnalizacją - sygnalizacją - przekroczeniem prawego pasa - szukaniem pieszego lub roweru przed zawróceniem i obejrzeniem martwego pola przez ramię - ustępując miejsca naszym skrzyżowanym pieszym lub rowerzystom na ulicy, do której wracasz

    * Pamiętaj, aby zasygnalizować z prawej strony wyjściowe rdzenie

    * koło 4 stoi nieruchomo przed znakiem stop i jeśli droga jest dostępna, kontynuuj ponownie

    * do kontrolowania ruchu za lustrem bez zatrzymywania się na czerwonym świetle i wstawania na zielonym świetle

    * zwolnij, aby sprawdzić ruch prawostronny przy każdym wyjściu z ulicy

    * sygnał przed 300m przed zjazdem z autostrady i zacznij wchodzić na prawy pas, jak tylko zaczną się linie przerywane

    * nie trąci

    * unikać wchodzenia w ruch bez przekraczania co najmniej pasów 2

    Jeśli zwrócisz na to uwagę, możesz znać prawo jazdy w kieszeni. Jeśli zdasz egzaminy, albo od razu otrzymasz prawo jazdy, albo otrzymasz zaświadczenie od wujka, który zdawał egzamin, a następnego dnia otrzymasz prawo jazdy od Tuv. wszystkiego najlepszego.

                                                                    https://turbobit.net/8ylt83h0s9tn

    Bis Zum Ende
    Uczestnik

    Opieka zdrowotna w twoich rękach.

    yeliz_orh
    Uczestnik

    EGZAMIN VALLA SUPERSIN A1 JUŻ ZAKOŃCZONY W LICENCJI JESZCZE ILE EGZAMINÓW W TEJ LINII SLOW COFE :)

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    idź na kurs, gdzie nadal możesz uzyskać szczegółowe informacje, z których każde miejsce może być inne

    EGZAMIN VALLA SUPERSIN A1 JUŻ ZAKOŃCZONY W LICENCJI JESZCZE ILE EGZAMINÓW W TEJ LINII SLOW COFE :)

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    test online 40 zaczyna działać dla Ciebie, ale nie akceptujesz go, możesz uzyskać te same miesięczne ceny 3 z Internetu.

    ckok na
    Uczestnik

    Cześć Ufuk,

    Która strona internetowa kosztuje 3 euro na 20 miesiące? Wszystko co wiem http://www.fahrschulecard.de, czyli to, co zwykle zaleca kurs, wynosi 40 euro.

    zatopiony
    Uczestnik

    SA przyjaciele, złożyłem podanie o zmianę prawa jazdy, zdałem egzamin teoretyczny, osoba która zdawała egzamin zanim zaczęła mi trochę rzucać wyzwanie, zadałem kilka pytań technicznych pierwsze honorowe mam drugie honorowe tydzień później mam egzamin Nauczyciel w szkole honorowej nie jest zbyt pomocny nie jestem zbyt pomocny Pyta, jak powinienem podać CVP? Pytania dotyczą ogólnie opony, poczwórnej, regulacji odległości świateł wycieraczek, hamulca, które z nich zostały Ci zadane i jak otrzymałeś CVP.

    Jeynes
    Uczestnik

    Mój przyjaciel wszedłem do praktische prüfunga 2 dni temu. Dziękujemy za prawo jazdy. Pochodzę z niemieckiego, chociaż mój niemiecki jest słaby. Tylne przeciwmgielne, przednie przeciwmgielne, zapalniczki 4, wysokie i niskie reflektory działają w języku niemieckim, wystarczy je zapytać. Ale twój nauczyciel nie mówi po niemiecku nie mówi mężczyzna, który nie zadaje pytań, nie zadaje, nie pyta. Nie znałem tego samego niemieckiego, na który chodziłem na kurs, który powtarzam egzamin. Nie pytałem. Prawo, lewo, park za samochodem na egzaminie, używając słów takich jak idź, aby je zrozumieć. Ułatw sobie.

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    jeynes bardzo miły, a także najbardziej idealny czas na uzyskanie licencji

    1.) Zrób swoje pierwsze prawo jazdy turkiyede do Niemiec z Turcji, które pozwolenie na dochód 6 miesięcy (180g) jest paszportem do zrobienia dla ciebie wszystkiego, co możesz wykorzystać na swojej e-karcie z najlepszymi narzędziami i zamierzasz działać konsekwentnie.

    2.) Możesz zapisać się na kurs bez czekania 6 miesięcy na jego zakończenie lub po jego zakończeniu zależy to od Ciebie, ale proponuję zarejestrować się po 4 5 miesiącach jazdy, ponieważ dowiesz się wszystkiego o zasadach stylu jazdy i prawie przejazdu podczas jazdy.

    3.) Kiedy rejestrujesz się na kurs, nie powinieneś dobrze go stawiać, a jeśli zdasz egzamin pisemny jako pierwszy, będziesz mógł przystąpić do egzaminu na kierowanie, więc zdecydujesz, ile ćwiczeń podejmiesz po napisaniu.

    4.) Egzamin pisemny, a następnie możesz przystąpić do klasy sterującej, teraz decydujesz, że instruktor kierowania, ale te kursy pobierają opłaty miesięczne, więc musisz zwracać uwagę na to, co dobrze znasz, nawet jeśli dobrze wiesz, że chcesz zarobić dodatkowe lekcje i dużo pieniędzy.

    5) licencja na używanie olupd aktywnego przyrządu w Turcji i Niemczech przez 5 miesięcy pośrednio od czasu do czasu dostać się do 3 sterów kursem wystarczająco blisko do maksymalnie 5 d bo już wiesz, że jeżdżąc na niezbędnych znasz zasady ruchu Znak drogowy Jeśli chodzi o prędkość to możesz robić prawie każdą regresję do granic Przestrzeganie i zawsze zwracanie uwagi na tymczasowe prawo to prawo do przejeżdżania na wszystkich drogach 30, więc kiedy dojeżdżasz do skrzyżowania dróg, musisz trzymać nogę na hamulcu i być przygotowanym na zahamowanie w nagłej sytuacji, ponieważ funkcjonariusz, który przeprowadza egzamin z tyłu, oficjalnie widzi cię oczami. Oznacza to, że zostajesz, więc nauczyciel uczy ich już na lekcji jazdy, a osoba na pewno nauczy się ich na 30 lekcjach.

    Jeśli chodzi o klasę sterowania, 6. 1 to minuta, a 45 to zwykle euro. Jeśli jeździsz tego samego dnia 40 minutami Kurs 90 to robisz, że kurs 2 Minuty 5 są wystarczające dla tych, którzy chcą więcej celów we własnych zainteresowaniach, ponieważ powiedziałem, że niektórzy nauczyciele piszą dodatkowe godziny, więc powinieneś uważać na nich wszystkich.

    Jeśli masz jakieś pytania, możesz zapytać mnie ponownie, albo znajomi odpowiedzą.

    zatopiony
    Uczestnik

    Dziękuję za odpowiedzi, to jest ten kurs, na który chodziłem, chcą zarobić i już to dają do zrozumienia, mówią, że nie zarabiamy więcej niż Wy i mówią, że dostaniemy za to 5 lub 6 wyróżnień , chcę zmienić kierunek i przystępują do egzaminu w miejscu oddalonym od mojego miejsca zamieszkania, a dziedzina jest duża, i przenoszą się do miejsca w mojej okolicy i dostają kilka wyróżnień. Poszedłem i powiedziałem: „Zrobię to, bo są lepszymi Turkami”, ale zaraz mnie okradali i ciągle potrząsają moim terminem egzaminu…

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    ale 5 6 już powiedział, że nie ma problemu z normalizacją, więc powiedz, że kurs 2 90 minut 3 razy przybywa do pojazdu w osobne dni w taki sposób, jeśli przekażesz wszystko w ręce 500 600, jeśli nadal jesteś wśród innych, oni już wyciągną pieniądze pieniądze zarabiają około 1000 euro

    Dziękuję za odpowiedzi, to jest ten kurs, na który chodziłem, chcą zarobić i już to dają do zrozumienia, mówią, że nie zarabiamy więcej niż Wy i mówią, że dostaniemy za to 5 lub 6 wyróżnień , chcę zmienić kierunek i przystępują do egzaminu w miejscu oddalonym od mojego miejsca zamieszkania, a dziedzina jest duża, i przenoszą się do miejsca w mojej okolicy i dostają kilka wyróżnień. Poszedłem i powiedziałem: „Zrobię to, bo są lepszymi Turkami”, ale zaraz mnie okradali i ciągle potrząsają moim terminem egzaminu…

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    rzeczywisty

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    .

    karismachłopiec
    Uczestnik

    Wielkie dzięki za temat, informacje i plik. zshare sprawiał sporo problemów podczas pobierania, ale w końcu mi się udało. łącze turbobitowe nie działa. moje testbogeny padły ofiarą wypadku, dużo szukałem i znalazłem to dzięki tobie :) Używam teraz Fahren lernen v1.5. Program komputerowy jest dokładnie taki sam jak na egzaminie. Raz zdawałem egzamin, ale tego dnia bardzo się rozchorowałem i opuściłem egzamin w połowie.

    Mogę wgrać ten program, jeśli ktoś chce.

    Życzę wszystkim miłego dnia.

    Rodolfo
    Uczestnik

    Wow, co za egzamin na prawo jazdy :D Miałem 13-letnie prawo jazdy w TR. To wszystko, zdałem egzaminy. Nie przeżyłam takiego stresu i emocji jak egzamin na prawo jazdy (kierownica) tutaj, na szczęście wygrałam. ;) Niech Bóg Ci dopomoże.

Wyświetlanie 15 odpowiedzi - od 1 do 15 (łącznie 61)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.