Pytania dotyczące łączenia rodzin.

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    Tayni
    Uczestnik

    Witam wszystkich,
    Mój narzeczony jest obywatelem Niemiec i przebywa na emeryturze w Niemczech, czy jest to problem przy łączeniu rodzin?
    Czy przed złożeniem wniosku o wizę łączenia rodzin mój małżonek musi wrócić do Niemiec i poinformować władze, że się żeni? (Chcemy aplikować od razu po weselu)
    Po jakim czasie wymagane jest spotkanie w sprawie wizy łączenia rodzin?
    Jeśli masz coś do dodania, będzie mi miło.

    Mam nadzieję, że wszyscy otrzymają wizy tak szybko, jak to możliwe. Miłego dnia. Bóg zapłać wszystkim.

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    Konieczne jest zgłoszenie małżeństwa władzom niemieckim, można to zrobić w konsulacie.

    Tayni
    Uczestnik

    Konieczne jest zgłoszenie małżeństwa władzom niemieckim, można to zrobić w konsulacie.

    Bardzo dziękuję Panu za odpowiedź. Czy w konsulacie można uzyskać dokumenty takie jak pobyt?

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    Do czego potrzebny jest dokument pobytowy mojego współmałżonka?

    Tayni
    Uczestnik

    Do czego potrzebny jest dokument pobytowy mojego współmałżonka?

    Wiem, że do wizy łączenia rodzin wymagany jest dokument pobytowy współmałżonka mieszkającego w Niemczech.

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    Nie otrzymaliście Państwo potrzebnych dokumentów do ślubu, myślę, że to osobny problem, a wymagane dokumenty są w formie, można to sprawdzić ponownie tam lub na stronie konsulatu.

    Tayni
    Uczestnik

    Nie otrzymaliście Państwo potrzebnych dokumentów do ślubu, myślę, że to osobny problem, a wymagane dokumenty są w formie, można to sprawdzić ponownie tam lub na stronie konsulatu.

    Przepraszam, nauczycielu, chyba nie mogłem się wyrazić.
    Dostaliśmy wszystkie dokumenty na ślub. Nasz dzień ślubu jest ok, czekamy tylko na nasz dzień.
    Problem w tym, że jeśli po ślubie zostanie od niego poproszony o dokument, czy możemy go dostać w konsulacie?

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    Dokumenty do wizy po ślubie będą skompletowane w Niemczech, wymagane dokumenty do wizy można obejrzeć na stronie, można zgłosić swoje małżeństwo władzom niemieckim w konsulacie.

    Morslipdo
    Uczestnik

    Przepraszam, nauczycielu, chyba nie mogłem się wyrazić.
    Dostaliśmy wszystkie dokumenty na ślub. Nasz dzień ślubu jest ok, czekamy tylko na nasz dzień.
    Problem w tym, że jeśli po ślubie zostanie od niego poproszony o dokument, czy możemy go dostać w konsulacie?

    Jeżeli współmałżonek wynajmuje swoje mieszkanie i dom, powinien zabrać ze sobą umowę najmu, a jeśli był wcześniej w związku małżeńskim i rozwiedzionym, potrzebuje również zaświadczenia. Czy ślub odbędzie się w Turcji?

    Tayni
    Uczestnik

    Jeżeli współmałżonek wynajmuje swoje mieszkanie i dom, powinien zabrać ze sobą umowę najmu, a jeśli był wcześniej w związku małżeńskim i rozwiedzionym, potrzebuje również zaświadczenia. Czy ślub odbędzie się w Turcji?

    Tak, proszę pana, moja żona ma stare małżeństwo. Ślub odbędzie się w Turcji.

Wyświetlanie 9 odpowiedzi - od 1 do 9 (łącznie 9)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.