Doraźna pomoc rozwodowa.

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    rozbity34
    Uczestnik

    Witajcie przyjaciele, byłem żonaty przez około 2 lata i 4 miesiące pod jednym dachem z moją żoną i niekończące się kłamstwa mojej żony, problemy i małżeństwo w 1 dzień to nie dla mnie, jesteś dobrym człowiekiem, jak super żona, odeszła dom z szalonymi bzdurami i wyszedłem z domu z rodziną, gdy byłem na etapie przedłużania sesji, mam teraz około 25. dni pozostały do ​​​​sesji, a ja złożyłem wniosek 2 tygodnie temu moja żona napisała dokument getrennt leben podpisał to wysłałem to Auslanderbehorde nie dał mi CV Poszedłem sam i tam bezosobowy rasistowski przyjaciel powiedział en wróć do mnie i powiedział absurdalne rzeczy jak twój cel bycia tutaj jest skończony i nie będziemy przedłużać sesji. Skończyłem b1 i skończyłem kurs orientacyjny.Mieszkałem w tym samym domu przez 2.5 roku i dałem żonie 10n lat tej osobie, która zostanie moją żoną. Co mogę teraz zrobić, przyjaciele Stuttgart, jestem 25 km od Baden w. Czy jest ktoś kto zna prawnika w Nberg?Nie mogłem pracować w jednej firmie 1 rok bez przerwy, ale pracowałem 17 miesięcy.Do dzisiaj nie korzystałem z pomocy społecznej w innych firmach i płaciłem pożyczkę na jego dom przed ślubem, którą otrzymał odkąd przyjechałem, a teraz moja fest praca jest bliska 4 miesięcy.
    Pracuję w dużej firmie przez zeitfirmę, potrzebuję twojego pilnego wsparcia, nie mam nikogo. Darma mnie wypaliła, moja żona to moja jedyna wina.Przyjechałem do Niemiec od dnia, w którym przyjechałem do pracy, do pracy, aby być podłączonym do domu, do rodziny..trochę czasu minęło, nie patrz.

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    w monachium jest podstawowy but, nazywam go ekspertem w tych sprawach, niektórzy mówią, że wystarczy być w małżeństwie przez 2 lata, niektórzy, że wystarczy na 3 lata, więc mało jest osób, które stosują się do tego, co jest napisane prawa, ale przypuszczam, że najgorszą sesję przedłużą o 1 rok i 1 rok i nie wyślą jej. 

    rozbity34
    Uczestnik

    w monachium jest podstawowy but, nazywam go ekspertem w tych sprawach, niektórzy mówią, że wystarczy być w małżeństwie przez 2 lata, niektórzy, że wystarczy na 3 lata, więc mało jest osób, które stosują się do tego, co jest napisane prawa, ale przypuszczam, że najgorszą sesję przedłużą o 1 rok i 1 rok i nie wyślą jej.

    Skontaktowałem się z nim, ma wydatki ok. 3 tys. euro, zobaczymy, będziemy się odwoływać, dam znać co będzie.

    volkanxnumx
    Uczestnik

    Po pierwsze zdrowiej szybko. mieszkam w reutlingen Jeśli chcesz zostawić swój numer prywatnie, pomogę Ci jak tylko będę mógł.

    rozbity34
    Uczestnik

    Po pierwsze zdrowiej szybko. mieszkam w reutlingen Jeśli chcesz zostawić swój numer prywatnie, pomogę Ci jak tylko będę mógł.

    Wysłałem Ci mój numer z priv

    nieczuły
    Uczestnik

    Witam, przerabiałem już ten temat. Udostępniliśmy i skomentowaliśmy, pozwól, że spróbuję pomóc ponownie. Aby uzyskać wizę niezależną od współmałżonka, musisz mieszkać pod tym samym dachem przez 2 lata, 3 lata, jeśli twój małżonek jest obywatelem Turcji. Jeśli współmałżonek jest Niemcem, napadną cię obce mieszkania, co zwykle robią każdemu.Myślą, że nie znają prawa i wracają do Turcji VS.Jednak nie mają takiego prawa. MUSZĄ się zalogować. Esin Turk. Ale i tak nie ma problemu, u mnie okres rozwodowy trwał np. 1000 lata. W tym czasie dadzą pozwolenie na pobyt i dopóki będziesz pracować, Twoja wiza zamieni się w wizę pracowniczą, chyba że uzyskać pomoc od państwa.Najważniejszą kwestią jest tutaj inspiracja turecka. Z drugiej strony, nawet jeśli zarobisz 5 euro, nie otrzymuj żadnej pomocy od państwa na papierze. Mieszkanie osobno w tej chwili wydłuża czas pobytu na czas nieokreślony, trzeba pracować przez XNUMX lat i nie będzie to problemem. Moją osobistą prośbą od przyjaciół, którzy będą zadawać takie pytania, jest obywatelstwo dziecka, jeśli chodzi o łączenie rodzin nad dzieckiem, lub obywatelstwo inspiracji, jeśli chodzi o małżeństwo. Specyfikacje. Następnie możemy Ci pomóc bardziej szczegółowo.

    rozbity34
    Uczestnik

    Witam, przerabiałem już ten temat. Udostępniliśmy i skomentowaliśmy, pozwól, że spróbuję pomóc ponownie. Aby uzyskać wizę niezależną od współmałżonka, musisz mieszkać pod tym samym dachem przez 2 lata, 3 lata, jeśli twój małżonek jest obywatelem Turcji. Jeśli współmałżonek jest Niemcem, napadną cię obce mieszkania, co zwykle robią każdemu.Myślą, że nie znają prawa i wracają do Turcji VS.Jednak nie mają takiego prawa. MUSZĄ się zalogować. Esin Turk. Ale i tak nie ma problemu, u mnie okres rozwodowy trwał np. 1000 lata. W tym czasie dadzą pozwolenie na pobyt i dopóki będziesz pracować, Twoja wiza zamieni się w wizę pracowniczą, chyba że uzyskać pomoc od państwa.Najważniejszą kwestią jest tutaj inspiracja turecka. Z drugiej strony, nawet jeśli zarobisz 5 euro, nie otrzymuj żadnej pomocy od państwa na papierze. Mieszkanie osobno w tej chwili wydłuża czas pobytu na czas nieokreślony, trzeba pracować przez XNUMX lat i nie będzie to problemem. Moją osobistą prośbą od przyjaciół, którzy będą zadawać takie pytania, jest obywatelstwo dziecka, jeśli chodzi o łączenie rodzin nad dzieckiem, lub obywatelstwo inspiracji, jeśli chodzi o małżeństwo. Specyfikacje. Następnie możemy Ci pomóc bardziej szczegółowo.

    Hej bracie, moja żona jest obywatelką Niemiec. Jestem żonaty od 2 lat i 5 miesięcy, pracuję. Nie otrzymałem żadnej pomocy od państwa, ale niestety, kiedy spotyka się osobę rasistowską, to nie się stanie, zostaniesz sam z groźbami. Tak czy siak dałem do podstawowej nala, da sobie radę, ale kosztuje trochę soli..

    nieczuły
    Uczestnik

    Jeśli nie śpi, nie zniechęcaj się na próżno, odejdź. Jeśli mieszkanie za granicą sprawia problemy, to w porządku, będziesz miał trochę pieniędzy na prawnika, ale możesz dostać wizę niezależną od współmałżonka, spokojnie, nikt nie może cię wysłać, pracuj, dopóki sam nie pójdziesz, dostaniesz swój czas po 5 latach pracy szacunek

    inżynier
    Uczestnik

    Jeśli to nie jest prywatne, chcę o coś zapytać? Czy twój małżonek jest Niemcem lub Turkiem urodzonym w Niemczech? Nie wiedziałeś, że byłeś rasistą, zanim się ożeniłeś?

    To nie jego żona jest rasistką, to urzędnik w urzędzie do spraw cudzoziemców, jak rozumiem. I tak nie żeni się z rasistowskim obcokrajowcem.

    rozbity34
    Uczestnik

    Jeśli to nie jest prywatne, chcę o coś zapytać? Czy twój małżonek jest Niemcem lub Turkiem urodzonym w Niemczech? Nie wiedziałeś, że byłeś rasistą, zanim się ożeniłeś?

    Dlaczego moja żona miałaby być rasistką, bracie? Oficer, który jest rasistą… moja żona jest obywatelką Niemiec, Turczynką

Wyświetlanie 9 odpowiedzi - od 1 do 9 (łącznie 9)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.