LISTY EGZAMINÓW A1 NOWOŚĆ

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    sevimlihex do
    Uczestnik

    PRZYJACIELE, CZY MOŻECIE MI POMÓC PILNIE POTRZEBUJĘ LISTÓW.

    sevimlihex do
    Uczestnik

    PRZYJACIELE NIKT NIE POMOŻE..

    reyyan do
    Uczestnik

    Na stronie znajduje się wiele próbek listów egzaminacyjnych A1. Jeśli szukasz części do egzaminu A1, znajdziesz ją. Niemożliwe jest, aby nowi zdający byli dokładnie tacy sami jak próbka listu. Pytania każdego egzaminu i tematy listów są różne.

    reyyan do
    Uczestnik

    kochana słodziutka

    Pozwól, że powtórzę to po raz drugi, aby ci pomóc, chciałem, abyś przeszukał witrynę, aby znaleźć próbki listów egzaminacyjnych A1 i wspomniałem o niemożliwości, aby tematy listów na każdym egzaminie A1 były takie same jak temat listu na poprzednim egzaminie, ale albo mnie nie zrozumiałeś, albo co mam ci teraz powiedzieć. Jesteś dla mnie wyjątkowy! Napisałeś odpowiedź, jakbyś dużo wiedział, moja droga! Napisałeś wiadomość, jakbyś żartował. Gdybyś napisał tę wiadomość tutaj, a nie prywatnie.Tak, wiem dużo i nigdy nie komentowałem niczego, czego nie wiem. 
    Jestem na tej stronie od 2008 roku i do dziś dzielę się wszystkimi tematami, które znam i których się nauczyłem. Nie ma potrzeby niegrzeczności. Nie możesz wysłać mi komentarza w wiadomości prywatnej z absurdalnym słowem, takim jak piękna. Każdy, kto mnie zna na tej stronie, wie. Starałem się pomóc na tyle, na ile mogłem, zgodnie z moją najlepszą wiedzą. Czego nie wiedziałem, dowiedziałem się na tej stronie. Dobra!!!![

    sevimlihex do
    Uczestnik

    :)

    mürselxnumx
    Uczestnik

    a1 Czy nie ma żadnych listów opublikowanych we wrześniu 2015 r. Na litość boską, proszę je napisać, jeśli je udostępnimy, będzie to bardzo przydatne dla zdających egzamin, a autor otrzyma wiele modlitw. 

    haribo1
    Uczestnik

    Dzielę się dwiema próbkami listów, przyjaciele. Pierwszy list wyszedł na egzaminie, który zdałem 08 grudnia, a drugi to kolejny list, który wyszedł na egzaminach.

    Sie fahren am nachsten Donnerstag nach Leipzig. Sie brauchen ein Zimmer für eine Nacht.
    Schreiben Sie an das Gastehaus:
    -Warum schreiben Sie?
    -Preisa Zimmera?
    -Ankunftzeit

    inny

    Sie haben Ihre Freundin Anna lange nicht gesehen und möchten mit ihr essen gehen.
    Schreiben Sie ihr:
    -Warum schreiben Sie?
    -Wo. istota
    -Treffen Wann

    Spokojnie wszyscy.

    beklemeyap Up
    Uczestnik

    https://youtu.be/E89NOQ59AYQ    Znalazłem ten film na YouTube. Istnieje ponad 50 przykładów dla tych, którzy tego potrzebują.

Wyświetlanie 7 odpowiedzi - od 1 do 7 (łącznie 7)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.