Próbki listów do egzaminu na rodzinne spotkanie A1

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.

    Schreiben Sie an die Touristeninformation w Dreźnie:
    -Sie kommen im August nach Dresden.
    -Bitten Sie um Informationen über Film, Teatr, Museen usw.
    -Bitten Sie um Hoteladresen.

    Szanowny Panie, Szanowna Pani,
    Ich will im August nach Dresden kommen.
    Können Siemir Helfen?
    Können Sie bitte die Hoteladdressen you gogn?
    Gibt es Four Museen?
    Welche Filmed w sierpniu?
    Vielen Dank im Varaus.
    Mit Freundlichen Grüssen.

    Są listy od naszych przyjaciół na ten temat i polecam je przejrzeć.

    nisanur
    Uczestnik

    thanks :)

    burza
    Uczestnik

    Dziękuję bardzo ;)

    burza
    Uczestnik

    Przyjaciele, przykład listu ode mnie;

    Sagen Sie:
    -Ihr Sohnann nicht in die Schule gehen.
    -Warum er nicht in die Schule gehen kann.
    -Sie kommen morgen wegen seiner Hausaufgaben.

    Sehr geehrte Frau Bucher
    Mein Sohn Maura kann nicht in die Schule gehen.Er ist crank und muss im Bett bleiben.Das sagt der Artzt.Ich komme morgen in die Schule und hole seine Hausaufgaben.
    Szczerze
    Imię i nazwisko

    (Proszę, popraw mnie jeśli się mylę)

    Przyjaciele, przykład listu ode mnie;

    Sagen Sie:
    -Ihr Sohnemann nicht in die Schule gehen.
    -Warum er nicht in die Schule gehen kann.
    -Sie kommen morgen wegen seiner Hausaufgaben.

    Sehr geehrte Frau Bucher
    Mein Sohn Maura kann nicht in die Schule gehen.Er ist crank und muss im Bett bleiben.Das sagt der Arzt.Ich komme morgen in die Schule und hole seine Hausaufgaben.
    Szczerze
    Imię i nazwisko

    (Proszę, popraw mnie jeśli się mylę)

    Poprawiłem to trochę

    baharxnumx
    Uczestnik

    cześć, jestem z Kohlpasa, idę na egzamin, czy wiesz, czy możesz mi pomóc w sprawie egzaminu?

    Tak, przyjacielu, byłbym szczęśliwy, gdybym mógł ci trochę pomóc. Poszerz egzamin pisemny i uważaj dobrze, przestudiuj wszystkie przedmioty. To bardzo prosty egzamin, ale musisz go przemyśleć. Pierwsza część składa się z 4 sekcje, posłuchaj na płycie hören CD i odpowiedz na 6 pytań zgodnie ze zdaniami, które masz przed sobą. korzystasz z odpowiedzi, przy kolejnych pytaniach zaznaczasz richtig oder falsch. Druga część jest lesen, taka sama jak ta, ale ta jak nie ma płyty, zaznaczasz richtig oder falsch zgodnie z tekstem przed nią. I natrafiasz na ogłoszenia firmy, ogłoszenia itp. z internetu, zaznaczasz odpowiednie. wypełniasz cv zgodnie z tym a najtrudniejsze miejsce do powiedzenia to temat listu (patrz przykłady listów A1 na forum) przestudiuj dobrze list, zapamiętaj, zwróć uwagę na adresy, resztę możesz napisać poprawnie.

    baharxnumx
    Uczestnik

    Dziękuję, ale nie wiem, jak się uczyć. Czy masz adres msn? Czy możesz mi trochę pomóc? Przepraszam, byłem bardzo drogi, ale co mogę zrobić?


    Oczywiście zabronione jest podawanie msn, ale na moim osobistym profilu jest napisane, że możesz go tam dodać.

    baharxnumx
    Uczestnik

    Otrzymałem Twój SMS, ale nie wyglądasz teraz na głodnego lub źle zrozumiałem

    FromHell
    Uczestnik

    witam koledzy, w sobote zdaję egzamin, wiem że mi się uda, piwne podniecenie wojna, ale ins. Nie zapomnij wcześniej zadzwonić na egzamin i wpisać swoje imię i nazwisko.:)

    Życzę powodzenia zdającym i niech Bóg ich pocieszy.

    okradziony
    Uczestnik

    UCZĘ W BEWN LETTER ZNOWU JESTEM

    przywiązujcie wagę do litery, przyjaciele, spróbujcie sami wyprowadzić słowa na ten sam wzór.

    błękitne morze
    Uczestnik

    Cześć przyjaciele…:):)
    Zdałem egzamin w Stambule 15 grudnia i nie zdałem. Teraz chcę przystąpić do egzaminu w Ankarze 18 stycznia, mam nadzieję, że tym razem tak się stanie, życzę powodzenia wszystkim, którzy przystąpią do egzaminu i życzę wszystkim powodzenia...

    Leibe Freunde,
    Z tego powodu impreza będzie zadowolona. Leider, ich kann nicht dein geburstag party kommen.
    Denn Meine schwester ist kran und hast ein termin.
    Desalb muss ich nach Berlin Fahren.
    Ich sichte dein das geschenk.

    Wiele pozdrowień
    powiedz….niebieski

    burza
    Uczestnik

    Przyjaciele, przykład listu ode mnie;

    Sagen Sie:
    -Ihr Sohnemann nicht in die Schule gehen.
    -Warum er nicht in die Schule gehen kann.
    -Sie kommen morgen wegen seiner Hausaufgaben.

    Sehr geehrte Frau Bucher
    Mein Sohn Maura kann nicht in die Schule gehen.Er ist crank und muss im Bett bleiben.Das sagt der Arzt.Ich komme morgen in die Schule und hole seine Hausaufgaben.
    Szczerze
    Imię i nazwisko

    (Proszę, popraw mnie jeśli się mylę)

    Poprawiłem to trochę

    Dziękuję, zrozumiałem swój błąd.

Wyświetlanie 15 odpowiedzi - od 1 do 15 (łącznie 265)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.