EGZAMIN na ponowne zjednoczenie rodzin A1 ?????

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    hcrsvml
    Uczestnik

    KOCHANI, CZY ZNOWU MACIE NOWY EGZAMIN, CHCIAŁABYM UDZIELIĆ WAM INFORMACJI O CO STAŁO SIĘ W LISTY I KARTKI. TSKRLR.

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    mój przyjacielu, znajdź stare litery w listach, są na stronie, pracuj dla nich, wszystkie są takie same bez zmian

    mój raj
    Uczestnik

    mój przyjacielu, znajdź stare litery w listach, są na stronie, pracuj dla nich, wszystkie są takie same bez zmian

    Czy to te na tej stronie, czy na stronie Goethego?

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    nie ma znaczenia, że ​​wystarczy przejrzeć wszystkie listy, które wychodzą tak samo jak te, które wychodzą tutaj, co najmniej 2 lub 3 razy, w każdym razie nie ma 30 listów do zebrania, łatwo je przejrzeć w sumie , łatwo przejrzeć je wszystkie w domu. ważne

    mój raj
    Uczestnik

    nie ma znaczenia, że ​​wystarczy przejrzeć wszystkie listy, które wychodzą tak samo jak te, które wychodzą tutaj, co najmniej 2 lub 3 razy, w każdym razie nie ma 30 listów do zebrania, łatwo je przejrzeć w sumie , łatwo przejrzeć je wszystkie w domu. ważne

    mylisz się, masz 25 punktów za każdą sekcję

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    Nie mylę się, list ma 10 punktów, jaka jest sekcja, w której jest twój list, czy to nie schreiben, nie ma w nim ani jednej litery, są inne tematy, które musisz napisać, nie powiedziałem sekcji , ale też przeczytaj dobrze bo to 10 punktów.

    mylisz się, masz 25 punktów za każdą sekcję

    netalman przez
    Uczestnik

    Witam,

    niestety mylisz się. Sekcja Schreiben (Pisanie) składa się z 25 punktów i polega na pisaniu listów i wypełnianiu formularzy.
    Litera po literze łącznie 17 punktów. Jest napisany zgodnie z instrukcjami, które dają. Tytuł i pożegnanie otrzymują po 1 punkcie, liczba dyrektyw w środku jest dzielona przez 15. W formularzu podano 8 punktów i jeden tekst. Zgodnie z tą informacją zadano 5 pytań. 1,66 punktu każdy.

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    Chciałem powiedzieć punkty bazowe, każda sekcja to 15 punktów w punktach bazowych i 10 punktów w literze, mam na myśli to, oczywiście, potem to się mnoży przez 1,66, potem zaokrąglają i prostują, właściwie ten sam język, który my mówić..

    netalman przez
    Uczestnik

    Przepraszam, że muszę pisać jeszcze raz, ale tak zwana ocena bazowa to coś innego. Ale na tym egzaminie jest 15 pytań w sekcji Czytanie i słuchanie, a nie 15 punktów bazowych, a wartość każdego z nich wynosi 1,66 punktu. czyli łącznie 25 pkt.

    W części pisemnej litera ma 17 punktów, formularz składa się z 5 pytań, więc jest to 5 x 1,66: 8 punktów.

    Z drugiej strony, w mowie wartość pytań i odpowiedzi bardzo się od siebie różni. W rzeczywistości adnotacja słowna jest zbyt długa i szczegółowa, abym mógł ją teraz wyjaśnić. W skrócie: Zdania pytań i próśb są prawie dwa razy dłuższe niż zdania odpowiedzi, a podczas robienia notatek instruktorzy mają 3 systemy oceniania i odpowiednio robią notatki. Stopień zrozumiałości odpowiedzi ucznia, budowanie zdań, długa lub krótka odpowiedź itp. oceny według niektórych kryteriów, np Są więc pełne znaki, półznaki i zera. Ale kiedy mówisz pełna ocena, połowa oceny, otrzymujesz pełną ocenę lub połowę wartości tego zdania. Na przykład nie mógł zadać pytania za 3 punkty w całości, tak jakby dostał połowę.

    mój raj
    Uczestnik

    Przepraszam, że muszę pisać jeszcze raz, ale tak zwana ocena bazowa to coś innego. Ale na tym egzaminie jest 15 pytań w sekcji Czytanie i słuchanie, a nie 15 punktów bazowych, a wartość każdego z nich wynosi 1,66 punktu. czyli łącznie 25 pkt.

    W części pisemnej litera ma 17 punktów, formularz składa się z 5 pytań, więc jest to 5 x 1,66: 8 punktów.

    Z drugiej strony, w mowie wartość pytań i odpowiedzi bardzo się od siebie różni. W rzeczywistości adnotacja słowna jest zbyt długa i szczegółowa, abym mógł ją teraz wyjaśnić. W skrócie: Zdania pytań i próśb są prawie dwa razy dłuższe niż zdania odpowiedzi, a podczas robienia notatek instruktorzy mają 3 systemy oceniania i odpowiednio robią notatki. Stopień zrozumiałości odpowiedzi ucznia, budowanie zdań, długa lub krótka odpowiedź itp. oceny według niektórych kryteriów, np Są więc pełne znaki, półznaki i zera. Ale kiedy mówisz pełna ocena, połowa oceny, otrzymujesz pełną ocenę lub połowę wartości tego zdania. Na przykład nie mógł zadać pytania za 3 punkty w całości, tak jakby dostał połowę.

    Czy więc patrzą na list, aby zobaczyć, czy nie ma błędu w piśmie, więc czy można z niego uzyskać punkty, czy tylko patrzą na to, aby zrozumieć?

    netalman przez
    Uczestnik

    witam,

    Skąd będą wiedzieć, że rozumiesz, jeśli nie napiszesz poprawnych odpowiedzi???:)

    Musisz napisać odpowiedź zgodnie ze wskazówkami podanymi w liście. Powiedzmy, że popełniłeś błąd, twoja ocena odpowiednio spadnie.

    Dlaczego to mówię? Czasami zadanie podane w liście brzmi: „Wyprawiasz imprezę, zaproś znajomych”, ale niektórzy rozumieją to jako „twój przyjaciel urządza imprezę” i piszą idealny list, nie ma w nim błędów gramatycznych ani słów, ale ocena, jaką otrzymuje, to -0-. Ponieważ nie zastosował się do poleceń zawartych w piśmie. Ale w rzeczywistości, jeśli rozumiesz podany list, ale błędnie przeliterujesz słowo lub popełnisz podobne drobne błędy, wówczas odpowiednio odejmują twoją ocenę, a nie usuwają ich wszystkich.

    mój raj
    Uczestnik

    witam,

    Skąd będą wiedzieć, że rozumiesz, jeśli nie napiszesz poprawnych odpowiedzi???:)

    Musisz napisać odpowiedź zgodnie ze wskazówkami podanymi w liście. Powiedzmy, że popełniłeś błąd, twoja ocena odpowiednio spadnie.

    Dlaczego to mówię? Czasami zadanie podane w liście brzmi: „Wyprawiasz imprezę, zaproś znajomych”, ale niektórzy rozumieją to jako „twój przyjaciel urządza imprezę” i piszą idealny list, nie ma w nim błędów gramatycznych ani słów, ale ocena, jaką otrzymuje, to -0-. Ponieważ nie zastosował się do poleceń zawartych w piśmie. Ale w rzeczywistości, jeśli rozumiesz podany list, ale błędnie przeliterujesz słowo lub popełnisz podobne drobne błędy, wówczas odpowiednio odejmują twoją ocenę, a nie usuwają ich wszystkich.

    Nie prosiłem w tym sensie, aby np. pisać libe zamiast liebe, aby pisać halo zamiast hallo, pytałem, czy dwie litery są zapomniane, gdy takie dwie litery są zapomniane, nadal jest jasne, co masz na myśli przez te dwie litery, ale zapytałem, czy patrzą na ten błąd oprogramowania, w przeciwnym razie oczywiście robią notatki, to normalne.

    netalman przez
    Uczestnik

    tak, usuwają to niestety.

    berke0808
    Uczestnik

    cześć przyjaciele, wszedłem 4 kwietnia w Ankarze i wygrałem egzamin. Wynik egzaminu jest następujący: słuchanie 25 punktów pisanie 25 punktów pisanie wywiadu 25 punktów pisanie to 25 punktów, pisanie to 15 punktów, forum to 10 punktów, słuchanie i nauka 30 pytania do słuchania, 15 pytań do pisania 15 pytań do słuchania, XNUMX pytań do pisania, bide dikakt To, co musisz zrobić, to umieścić słowo pasujące do tematu na kartach z obrazkami w zdaniu, inaczej go nie zaakceptują , pomijają to.

Wyświetlanie 13 odpowiedzi - od 1 do 13 (łącznie 13)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.