Jak wygląda certyfikat łączenia rodzin A1? Proszę

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    smail
    Uczestnik

    Byli tacy, którzy zastanawiali się, czy to zaświadczenie A1 jest czymś takim jak ja :)
    c3b6nhj5.jpg

    c3b6nhj5.jpg

    egzaltowany
    Uczestnik

    No to rozwiązałeś ten problem... ;D

    smail
    Uczestnik

    No to rozwiązałeś ten problem... ;D

    Dziękuje Ci bardzo bracie. Do innych moich przyjaciół, którzy czekają. Jestem pewien, że KAŻDY może to osiągnąć...

    Mam nadzieję, że to piękny certyfikat :) Gratulacje...

    ayseildiz
    gość

    powodzenia...gratulacje..

    black_kar23
    Uczestnik

    Gratuluję przyjacielu, niech Bóg obdarzy nas błogosławieństwem, módlmy się za siebie nawzajem...

    Balsu
    Uczestnik

    Niech staną przed Bożą sprawiedliwością z tym dokumentem Ktokolwiek pomyślał, ktokolwiek to wymyślił.
    Nawet jeśli dostanę ten dokument, nie daję prawa tym, którzy nie mogą zobaczyć swoich dzieci z powodu tego dokumentu.
    Bez względu na to, w jakiej księdze jest to zapisane, instytucja, która wkłada pieniądze do kieszeni z tego biznesu, jest włączona do organizacji.
    Mówię przepraszam. 115 lirów to miasto i egzamin.Jeśli zdasz!! Ci co nie śpią 2-3-4 zamiatają te pieniądze z ulicy, a co z ludźmi!! Ci, którzy zabierają chleb z tej pracy do domu, cieszą się nim..
    Pomyśl o tym ugryzieniu.. O ile możesz pomyśleć!

    UŚMIECH
    Uczestnik

    powodzenia kard

    ostatni samuraj
    Uczestnik

    Niech staną przed Bożą sprawiedliwością z tym dokumentem Ktokolwiek pomyślał, ktokolwiek to wymyślił.
    Nawet jeśli dostanę ten dokument, nie daję prawa tym, którzy nie mogą zobaczyć swoich dzieci z powodu tego dokumentu.
    Bez względu na to, w jakiej księdze jest to zapisane, instytucja, która wkłada pieniądze do kieszeni z tego biznesu, jest włączona do organizacji.
    Mówię przepraszam. 115 lirów to miasto i egzamin.Jeśli zdasz!! Ci co nie śpią 2-3-4 zamiatają te pieniądze z ulicy, a co z ludźmi!! Ci, którzy zabierają chleb z tej pracy do domu, cieszą się nim..
    Pomyśl o tym ugryzieniu.. O ile możesz pomyśleć!

    Mój nauczycielu, jaką masz piękną mowę, dziękuję, może to słowa, których większość z nas nie potrafi powiedzieć..

    hazel01
    Uczestnik

    NIECH BÓG MI WYBACZY I NIECH BÓG NA ZAWSZE DZIELI SIĘ ZAKAZONYMI PIENIĘDZYMI POWIEM COŚ TO TYLKO PO TO, ABY ZARABIAĆ PIENIĄDZE Z KIESZENI TURKÓW TO ZABRONIONE I GRZECH CAŁKOWITA OPŁATA ZA EGZAMIN WYNOSI 150 YTL. POMYŚL, ILE OSÓB PRZYCHODZI NA EGZAMIN DZIEŃ JAK TO SPRAWIEDLIWOŚĆ NIE WIDZIMY NASZYCH MIŁOŚCI NIE MOŻEMY SIĘ SPOTKAĆ ALE TO JEST MIŁE O MÓJ BÓG POWINNO ZROBIĆ COŚ TAKIEGO ABY PRZYWRÓCIĆ TYCH, KTÓRZY NAS ZJEDZAJĄ Z NOSA. Wstyd im. Czy warto? tak nas torturujcie, ale niech nie zapominają, że BÓG JEST JEDEN I JEDEN...

    amed58
    Uczestnik

    Minęły 3 miesiące od otrzymania tego dokumentu, usunąłem go, wyrzuciłem, nie patrzę na niego, teraz jest gotowy

    igmg-frankfurt
    Uczestnik

    Byli tacy, którzy zastanawiali się, czy to zaświadczenie A1 jest czymś takim jak ja :)
    c3b6nhj5.jpg

    c3b6nhj5.jpg

    Życzę powodzenia mojej żonie...

    parias34
    Uczestnik

    Dyplom wydawany przez Uniwersytet Wiedeński jest lepszy, ale aby go zdobyć, potrzeba Grundstufe 1-2-3-4 Mittelstufe-m1-2-3-, czyli łącznie 8 miesięcy, 5 dni w tygodniu, 2 godzin dziennie, ani słowa po turecku.Ponieważ szkoła posiada kurs językowy, jest on bardzo wysokiej jakości.Cena wynosi 2 euro za 1500 okresy

    Suzanne
    Uczestnik

    cześć, zdawałem ten egzamin, ale nie dali nam zaświadczenia???

    ozhan_c84
    Uczestnik

    witam koledzy jadę na prywatny kurs z gipsu .przewiduję ze w najbliższym czasie zdam egzamin.jest 2 tyg kwietnia ,słyszałem coś dzisiaj czy kurs a1 zaczyna się przez gminę i czy będę zdawać egzamin u biegłych rewidentów z innego miasta, ciekawe czy egzamin zda gmina, czy zaświadczenie mi się przyda, do konsulatu się zapiszę ale zastanawiam się nad pójściem na ten kurs w celu poprawy siebie

    kemaliwy
    Uczestnik

    Byli tacy, którzy zastanawiali się, czy to zaświadczenie A1 jest czymś takim jak ja :)
    c3b6nhj5.jpg

    c3b6nhj5.jpg

    Gdybym miał taki certyfikat, byłbym winien 300 TL, yuppie:) klaszcz:) hiihi:) wstyd:) śmieszne:) :haha: instaluj;)

Wyświetlanie 15 odpowiedzi - od 1 do 15 (łącznie 25)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.