Problem z egzaminem krzyżowym 2020

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    Arslanmet to
    Uczestnik

    Witajcie przyjaciele, w lutym starałem się o wizę w Stambule, ale powiedzieli mojej żonie, że ze względu na jej wiek pytanie zostanie zadane po raz drugi. Poślubiliśmy moją żonę z miłością, ale konsulat nie chce w to uwierzyć. Co co zrobimy? Co jeśli powiem coś złego z podekscytowania i nie zostanie to zaakceptowane? Czy moi znajomi, którzy mają z tym problem, proszę o pomoc? Czy mogą wymienić się informacjami. Co mam zrobić, jeśli zostanie to odrzucone? Co będzie dalej proces???

    Arslanmet to
    Uczestnik

    Witajcie przyjaciele, w lutym starałem się o wizę w Stambule, ale powiedzieli mojej żonie, że ze względu na jej wiek pytanie zostanie zadane po raz drugi. Poślubiliśmy moją żonę z miłością, ale konsulat nie chce w to uwierzyć. Co co zrobimy? Co jeśli powiem coś złego z podekscytowania i nie zostanie to zaakceptowane? Czy moi znajomi, którzy mają z tym problem, proszę o pomoc? Czy mogą wymienić się informacjami. Co mam zrobić, jeśli zostanie to odrzucone? Co będzie dalej proces???

    Przyjaciele, czy ktoś, kto doświadczył tej sytuacji, proszę o pomoc????

    Revoltblue
    Uczestnik

    Cóż, ci, których przesłuchuje wujek wujek, to zwykle ci, których dzieli skrajna różnica wieku.. więc szczęśliwa pięćdziesiątka.. wskaźnik przyjęcia z przesłuchania krzyżowego wynosi około 20 procent.. później zostają zaakceptowani z prawnikiem w ogóle.. to koniec twojej pracy... oczywiście to nie jest nasza rola do przesłuchiwania.. ale władze zatwierdzające nie słuchają tego, że jestem zakochany w kobiecie lub mężczyźnie dużo starszym od nich ..wyglądają jak łowcy bezpośrednio po niemiecką wizę..nawet w mediach społecznościowych Niemcy często to robią..

Wyświetlanie 2 odpowiedzi - od 1 do 2 (łącznie 2)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.